Употребяваме бисквитки, за да разберем как използвате нашия уебсайт и да подобрим ефективността му. Оставайки на този уебсайт, Вие се съгласявате с нашата Политика за бисквитки.

Свободни позиции

Търговски представител МАРС, ексван

arrow down

месторабота

София

Тип договор

Постоянен договор

работно време

Пълно, 8 часа

Отговорности

  • Осигурява покритие на всички обекти на поверения му район и извършва екс-ван продажби за портфолиото на МАРС България, включително и инкасо;
  • Отговаря за изпълнението на количествените и качествени планове на поверения район;
  • Развива пазара в поверения му район;
  • Подрежда стокови наличности по планограми и следи ФИФО стандарти, дава предложение за поръчка и продажба на място екс-ван;
  • Извършва ежедневен мониторинг на обекти;
  • При необходимост извършва доставки на рекламни материали и други стоки до обекти;
  • Подава вярна и своевременна информация за района, за който отговаря;
  • Изпълнява други оперативни задължения, които възникват в процеса на изпълнение на служебните задължения.

Изисквания

  • Средно образование;
  • Сходен професионален опит - ще се счита за предимство;
  • Умения за работа с Microsoft Office;
  • Търговски умения, умения за планиране на времето и за работа в екип;
  • Комуникативни умения, умения за водене на преговори;
  • Шофьорска книжка - категория

Ние ви предлагаме

  • Работа в стабилна и бързоразвиваща се компания;
  • Aтрактивно възнаграждение, обвързано с представянето;
  • Редовно работно време - 8-17ч., работна седмица понеделник-петък;
  • Възможности за обучение и професионално развитие в структурата на компанията и Групата.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашето CV чрез бутона по-долу. Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Кандидатствай

Вашите данни ще бъдат използвани единствено за целите на кандидатурата.
Моля, прочетете внимателно текста на Информация за обработване на лични данни*.

Кандидатурата е успешно изпратена