Употребяваме бисквитки, за да разберем как използвате нашия уебсайт и да подобрим ефективността му. Оставайки на този уебсайт, Вие се съгласявате с нашата Политика за бисквитки.

Свободни позиции

Складов работник

arrow down

месторабота

Аксаково

Тип договор

Постоянен договор

работно време

Пълно, 8 часа

Отговорности

  • Познаване на портфолиото от стоки;
  • Поддържане на добър търговски вид на стоката;
  • Подготвяне на стоката за зареждане на магазините, съгласно заявките;
  • Осъществява контрол на доставената стока и сигнализиране за установена разлика с придружаващите документи;
  • Бандеролиране, облепяне с баркод, поставяне на етикети, целофаниране, пакетиране на стоките;
  • Поддържа склада в добро състояние и ред.

Изисквания

  • Лоялност и отговорност;
  • Комуникативност и динамичност;
  • Организираност;
  • Умение за работа в екип.

Ние ви предлагаме

  • Добро възнаграждение, обвързано с Вашето представяне - средна сума на получавано възнаграждение- 1300 лв. нето (сумата е сбор от фиксирано възнаграждение и заработка);
  • Ваучери за храна;
  • Работно време: 9-18ч., петдневна работна седмица;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Работа в екип от професионалисти.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашето CV чрез бутона по-долу. Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Кандидатствай

Вашите данни ще бъдат използвани единствено за целите на кандидатурата.
Моля, прочетете внимателно текста на Информация за обработване на лични данни*.

Кандидатурата е успешно изпратена