Употребяваме бисквитки, за да разберем как използвате нашия уебсайт и да подобрим ефективността му. Оставайки на този уебсайт, Вие се съгласявате с нашата Политика за бисквитки.

Свободни позиции

Етикетировачи (лепене на бандероли)

arrow down

месторабота

София

Тип договор

Постоянен договор

работно време

Пълно, 8 часа

Отговорности

  • Ръчно облепя бутилирани спиртни напитки с бандероли;
  • Ръчно облепя бутилки със стикери;
  • Сглобява промоционални комплекти;
  • Изпълнява стриктно указанията за работа и подпомага работата на звеното и с други ръчни манипулации;
  • Следи за качеството на готовата продукция.

Изисквания

  • Основно или средно образование;
  • Опит в производство или на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Организираност и отговорно отношение към поставените задачи;
  • Умение за работа в екип;
  • Точност и прецизност.

Ние ви предлагаме

  • Възнаграждение, обвързано с представянето-фиксирано възнаграждение и заплащане на заработка;
  • Работно време: 8-17ч., работна седмица: понеделник-петък; събота, неделя и на официалните празници се почива;
  • Ваучери за храна;
  • Постоянна заетост;
  • Много добри условия на трудова среда;
  • Работа в млад и мотивиран екип.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашето CV чрез бутона по-долу. Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Кандидатствай

Вашите данни ще бъдат използвани единствено за целите на кандидатурата.
Моля, прочетете внимателно текста на Информация за обработване на лични данни*.

Кандидатурата е успешно изпратена